Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

metastock

Data dodania:
2016-09-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
240
Opis - metastock

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-11 już 240 użytkowników pobrało metastock z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Wirtualny Inwestor 4.6.2012

  Wirtualny Inwestor to aplikacja, dzięki której możesz nauczyć się grać na giełdzie nie ponosząc strat w wyniku własnego niedoświadczenia.

 • Wirtualny Inwestor 3.7.2008

  Wirtualny Inwestor to aplikacja, dzięki której możesz nauczyć się grać na giełdzie nie ponosząc strat w wyniku własnego niedoświadczenia. Wirtualny Inwestor umożliwia wykonywanie wirtualnych transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie - GPW. Dzięki niemu będziesz mógł fikcyjnie kupować i sprzedawać akcje za wirtualne pieniądze w oparciu o aktualne kursy aktualizowane na bieżąco przez Internet. Będziesz mógł sprawdzić ile mógłbyś zarobić pieniędzy inwestując w akcje na prawdziwej giełdzie.

 • Data dodania:
  2016-09-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  240
  Pobierz za darmo metastock . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Monitor Funduszy Inwestycyjnych 2.01.2008

  Monitor Funduszy Inwestycyjnych to narzędzie niezbędne dla każdego posiadacza funduszy inwestycyjnych. Aplikacja pozwala na bieżąco kontrolować stan wszystkich inwestycji. Program umożliwia stworzenie wirtualnego portfela Twoich funduszy i na bieżąco oblicza zyski na podstawie aktualnych kursów automatycznie aktualizowanych przez Internet.

metastock Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-11 już 240 użytkowników pobrało metastock z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: metastock