Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

menager pilkarski

Data dodania:
2016-08-10
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
123
Opis - menager pilkarski

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-10 już 123 użytkowników pobrało menager pilkarski z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Ultimate Soccer Manager 2

  Ultimate Soccer Manager 2 pozwoli każdemu graczowi wcielić się w postać menagera sportowego.

 • Hattrick

  Hattrick to darmowy menadżer piłkarski, w którym obejmujesz rolę prezesa klubu jednej z niższych lig. Twoim celem jest doprowadzenie go do najwyższych lig, zwycięstwo w pucharze kraju oraz stanie się mistrzem.

 • Data dodania:
  2016-08-10
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  123
  Pobierz za darmo menager pilkarski . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Zgadnij, jaki to piłkarz 2.0

  Zgadnij, jaki to piłkarz to quiz footbolowy polegający na odgadywaniu nazwisk znanych piłkarzy. Dostepne są trzy tryby gry w tym tryb wieloosobowy. Aplikacja za darmo na Pobierz.pl!

 • Championship Manager 2001/2002

  Championship Manager to menadżer piłkarski, w którym gracz prowadzi wybraną przez siebie drużynę do zwycięstwa, zarówno w lidze, jak i w pucharach.

 • Championship manager 10

  Sprawdź jak zarządza się drużyną piłkarską. Zostań właścicielem klubu sportowego w grze Championship manager 10

menager pilkarski Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-10 już 123 użytkowników pobrało menager pilkarski z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: menager piłkarski