Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mega patch pl

Data dodania:
2016-10-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
2896
Opis - mega patch pl

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 2896 użytkowników pobrało mega patch pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Mega Patch PL 09

  Mega Patch PL 09 to darmowy dodatek przeznaczony do znanej każdemu miłośnikowi sportu gry FIFA 09. Został stworzny przez zagorzałych fanów tej gry i wnosi do niej szereg różnorakich zmian, zarówno w Polskich, jak tez i Europejskich rozgrywkach. Szczególny nacisk położony został na uaktualnienie składów i zespołów krajowej ligii i pucharów.

 • BioShock Patch 1 1 PL

  Patch w wersji 1.1 do polskiej edycji gry Bioshock, dzięki któremu gra stanie się jeszcze przyjemniejsza.

 • Data dodania:
  2016-10-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  2896
  Pobierz za darmo mega patch pl . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Mafia Patch 1 2 PL

  Poprawka do polskojęzycznej wersji gry Mafia: The City of Lost Heaven. Patch poprawia obsługę kart ATI Radeon oraz dodaje wsparcie dla funkcji Force Feedback.

 • Doom 3 Patch PL

  Poprawka do polskiej wersji gry Doom 3.

 • Risen Patch 1 10 PL

  Łatka do gry Risen, która poprawia grywalność i kika błędów napotkanych w rozgrywce. Jest to patch, który mozna zainstalować jedynie w grze zainstalowanej z oryginalnych płyt DVD.

mega patch pl Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 2896 użytkowników pobrało mega patch pl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Mega Patch PL