Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mecze

Data dodania:
2016-09-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1127
Opis - mecze

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-17 już 1127 użytkowników pobrało mecze z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tlensoccer 0.1.0.3

  Wtyczka pozwalająca użytkownikom tlena grać między sobą w piłkę.

 • SopCast 3.5

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.

 • Data dodania:
  2016-09-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1127
  Pobierz za darmo mecze . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • SopCast 3.2.4

  SopCast to program pozwalający zarówno nadawać jak i odbierać sygnał audio i video za pomocą internetu.

 • ipla 0.9.2b

  Ipla to odtwarzacz mulitmedialny używany do oglądania programów telewizyjnych w czasie rzeczywistym. Baza programu zawiera dziesiątki filmów i seriali, w tym takie hity jak na przykład „Świat według Kiepskich”, Są tu także mecze ligi mistrzów, ligi UEFA.

 • StreamTorrent

  StreamTorrent to niewielka aplikacja, która umożliwia streamowanie torrentów do nieograniczonej liczby użytkowników przy użyciu bezprzewodowej technologii peer2peer.

mecze Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-17 już 1127 użytkowników pobrało mecze z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: mecze