Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

maxis

Data dodania:
2016-07-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
40
Opis - maxis

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-15 już 40 użytkowników pobrało maxis z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Darkspore

  Gra Darkspore to tytuł, który ma ukazać się na rynku w 2011 roku. Za jego powstanie odpowiada firma Maxis, znana między innymi z serii Sims oraz Spore, można się więc spodziewać, że będziemy mieć do czynienia z czymś nowatorskim.

 • The Sims Medieval trailer

  The Sims Medieval traile, to pierwsza zapowiedź tego tytuły. Zwiastun prezentuje dość ciekawie, chodź tak na prawdę nie wiele można z niego wywnioskować.

 • Data dodania:
  2016-07-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  40
  Pobierz za darmo maxis . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Spore Patch 1 01

  Patch aktualizujący grę Spore do wersji 1.01.

 • Spore Patch 1 02

  Aktualizacja wprowadza wiele istotnych zmian w grze, min. poprawia współpracę z kartami graficznymi, naprawia błąd podczas zapisu stanu gry oraz wiele błędów związanych z dźwiękiem w grze. Poniżej ich pełna lista.

maxis Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-15 już 40 użytkowników pobrało maxis z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: maxis