Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

maszyny

Data dodania:
2016-09-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
78
Opis - maszyny

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-17 już 78 użytkowników pobrało maszyny z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Dark Room

  Dark Room to pełnoekranowy edytor tekstu, dzięki któremu użytkownik komputera może poczuć się jak prawdziwy pisarz. Celowy minimalizm programu kojarzy się ze szlachetną prostotą maszyny do pisania - na ekranie widać tylko tekst.

 • VirtualBox OSE 1.6.2

  VirtualBox OSE to bardzo popularny wśród użytkowników domowych program do wirtualizacji.

 • Data dodania:
  2016-09-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  78
  Pobierz za darmo maszyny . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • VMware Player 4.0.2 Build 591240

  VMware Player 3 to aplikacja przeznaczona dla każdego, kto potrzebuje uruchomić wirtualne maszyny z 32 lub 64-bitowym systemem operacyjnym.

 • WebMajster 3.0

  WebMajster to darmowy edytor stron internetowych, do budowy których nie jest potrzeba znajomość języka HTML.

 • DużyStat 1.0

  DużyStat udostępnia szereg wyliczeń statystycznych, takich jak określanie częstotliwości pojawiania się liczb lub ich kombinacji (par, trójek czwórek, piątek.)

maszyny Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-17 już 78 użytkowników pobrało maszyny z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: maszyny