Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

masz wiadomosc

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
403
Opis - masz wiadomosc

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 403 użytkowników pobrało masz wiadomosc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Masz dość otwierania plików * pdf przez przeglądarkę?

  Masz dość otwieran...Masz dosc otwierania... Dosc dene...

 • Sms2Email 1.00

  Sms2Email pozwala wysyłać wiadomości SMS na pocztę e-mail.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  403
  Pobierz za darmo masz wiadomosc . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ImageSpy 2.0.5

  Aplikacja umożliwia wykorzystanie telefonu jako czujnika ruchu. Program po wykryciu ruchu na obrazie uzyskiwanym z wbudowanego w telefon aparatu może włączyć alarm lub wykonać zdjęcie zapisać je i wysłać jako MMS, albo zadzwonić pod wskazany nr lub wysłać wiadomość SMS.

 • Adrenaliner v1.139

  Czy masz monotonną pracę, w czasie której wpatrujesz się w ekran komputera? Jeżeli tak, zepewne po jakimś czasie masz uczucie znużenia. Pobierz bezpłatną aplikację ADRENALINER i zapomnij o nudzie!

 • Śmieciarek NxG 1.2.0

  Śmieciarek NxG to program, dzięki któremu wiadomości email docierające do programu pocztowego będą wstępnie kwalifikowane do wybranych kategorii przez zaawansowane metody analizy treści oparte o tzw. naiwny klasyfikator Bayes'a często stosowany przy tworzeniu sztucznej inteligencji, a także ścisłe reguły tworzone przez użytkownika.

masz wiadomosc Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 403 użytkowników pobrało masz wiadomosc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Masz wiadomośc