Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mass effect 2

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
560
Opis - mass effect 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 560 użytkowników pobrało mass effect 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Mass Effect 2

  Mass Effect 2 to tytuł, na jaki gracze czekali wiele miesięcy, jed-nak jak się okazało – warto było dać producentowi czas na przy-gotowanie tego tytułu, który w recenzjach rzadko kiedy dostawał poniżej 9 na 10 możliwych punktów.

 • Mass Effect 2

  Patch do Mass Effect 2 to łatka do tej świetnej gry rpg, która likwiduje bugi i błędy, jakie można w niej napotkać. Możesz pobrać ten patch Mass Effect 2 za darmo z naszych stron.

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  560
  Pobierz za darmo mass effect 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Mass Effect 2: Firewalker

  Mass Effect 2: Firewalker to dodatek do Mass Effect 2, który możesz pobrać ze strony gry. Każdy, kto zagrywał się w ten tytuł, powinien zwrócić na niego szczególną uwagę.

 • Mass Effect 2: The Arrival

  Komandor Shepard uczestniczył w wielu niebezpiecznych misjach. Jednak zadanie uratowania Dr. Kenson, to jedno z najbardziej wymagających wyzwań, przed jakimi staje. Przekonamy się o tym w Mass Effect 2: The Arrival.

 • Mass Effect 2 trailer

  Trailer Mass Effect 2 to trwający półtorej minuty materiał wideo, który wprowadza Cię do świata tej świetnej gry fabularnej. Zobaczysz tutaj swojego bohatera – komandora Sheparda, który używa zarówno klasycznych broni, jak tez i mocy biotycznych do pokonywania przeciwników.

mass effect 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 560 użytkowników pobrało mass effect 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: mass effect 2