Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

martwa cisza

Data dodania:
2016-08-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
104
Opis - martwa cisza

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-16 już 104 użytkowników pobrało martwa cisza z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • VITO AudioNotes 1.32 (Smartphone)

  Narzędzie VITO AudioNotes dla mobile to specyficzna aplikacja pozwalająca nagrywać wszystkie wykonywane na naszym telefonie rozmowy w wybranym formacie mp3 lub wav.

 • Voice Recorder 1.2

  Voice Recorder dla mobile to praktyczne narzędzie do nagrywania audio. Aplikacja pozwala na m.in. częstotliwość próbkowania PCM od 8kHz - 44kHz, nagrywanie GSM 6.10, dwu krotny wzmacniacz cyfrowy dla dźwięku na wyjściu/wejściu czy obsługę formatu plików WAV.

 • Data dodania:
  2016-08-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  104
  Pobierz za darmo martwa cisza . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The wonderful end of the world

  Fabuła zabawy jest dość zaskakująca - Ziemia ma zostać pożarta przez wielką, martwą kosmiczną... rybę. Trzeba ratować co się da!

 • S T A L K E R 2

  Seria gier S.T.AL.K.E.R. odniosła na całym świecie olbrzymi sukces. Mroczny klimat trzech gier z tego cyklu trzymał graczy w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, sprawiając, że z zapartym tchem wędrowali po Zonie.

 • R U S E

  Dzięki R.U.S.E. przekonasz się jak duże znaczenie na polu bitwy ma taktyka. Dzięki tej grze będziesz mógł dowodzić wojskami w wielu historycznych bitwach.

martwa cisza Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-16 już 104 użytkowników pobrało martwa cisza z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: martwa cisza