Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mandriva

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
975
Opis - mandriva

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 975 użytkowników pobrało mandriva z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Mandriva 2010

  Testowa wersja jednej z najpopularniejszych wśród początkowych użytkowników dystrybucji Mandriva systemu Linux.

 • Banshee 2.1

  Banshee Media Player to zaawansowany odtwarzacz multimediów przeznaczony dla systemu operacyjnego Mac OS X, który śmiało może konkurować z najbardziej zaawansowanymi aplikacjami tego typu, działającymi w środowisku Windows.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  975
  Pobierz za darmo mandriva . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • UNetbootin 5.63

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • Cinelerra

  Zaawansowany darmowy program do montażu wideo.

 • GNOME Commander 1 2 8 4

  Download za darmo GNOME Commander 1.2.8.4 GNOME Commander 1.2 to zaawansowany menadżer plików dostępny po polsku. Pobierz za free inne programy z pobierz.pl.

mandriva Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 975 użytkowników pobrało mandriva z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: mandriva