Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mama dzwoni

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
171
Opis - mama dzwoni

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 171 użytkowników pobrało mama dzwoni z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Calling Country 1 1 4

  Dzięki aplikacji Calling Country już nigdy nie będziesz zmuszony się zastanawiać z jakiego kraju dzwoni twój rozmówca.

 • WOWVideo 1.51

  WOWVideo to prosta i nie typowa aplikacja, która zmieni całkowicie wygląd twojego telefonu.

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  171
  Pobierz za darmo mama dzwoni . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • AwayMessage 1 1

  AwayMessage to nie wielki i bardzo prosty w działaniu program, który po aktywowaniu w tle odpowiada automatycznie na wszystkie nie odebrane połączenia wiadomością sms.

 • Call Sprite 1 5

  Call Sprite to aplikacja rozszerzająca możliwości obsługi połączeń o dodatkowe, specjalne funkcje na platformach Android.

 • Advanced Blocker 1.00 S60v2

  Dzięki aplikacji Advanced Blocker problem natrętnych połączeń i uciążliwych rozmówców stanie się przeszłością. Już nie będziesz musiał wyłączać całkowicie telefonu, wystarczy że ustawisz inteligenty filtr połączeń a program zadba o resztę. Użytkownik zablokować może w zasadzie każdy rodzaj połączenia, od głosowych poprzez smsy, mmsy, video rozmowy, wiadomości WAP a nawet połączenia anonimowe.

mama dzwoni Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 171 użytkowników pobrało mama dzwoni z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: MAMA DZWONI