Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

malanowski partnerzy

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
188
Opis - malanowski partnerzy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 188 użytkowników pobrało malanowski partnerzy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • IPLA 2 0

    IPLA to platforma multimedialna pozwalająca oglądać telewizję internetową IPLA. Poprzez IPLA 2.0 można oglądać programy transmitowane na żywo lub zamówić usługę VOD.

  • Windows Mobile 6 1

    Microsoft Windows Mobile jest systemem operacyjnym przeznaczonym dla urządzeń typu palmtop, PocketPC, palmofon i smartphone. W skład Windows Mobile w wersji pl wchodzą programy biurowe, multimedialne i obsługujące połączenie z internetem. Dla osób planujących używanie najnowszego systemu operacyjnego Microsoft dobrą wiadomością jest pełna współpraca Windows Mobile z Windows 7.

malanowski partnerzy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 188 użytkowników pobrało malanowski partnerzy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: malanowski partnerzy