Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

majesty 2 kody

Data dodania:
2016-10-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
165
Opis - majesty 2 kody

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 165 użytkowników pobrało majesty 2 kody z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Majesty: The Northern Expansion kody

  Kody do Majesty: The Northern Expansion

 • Majesty: Sovereign of Ardania kody

  Kody do Majesty: Sovereign of Ardania

 • Data dodania:
  2016-10-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  165
  Pobierz za darmo majesty 2 kody . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Majesty 2: Kingmaker

  Majesty 2: Kingmaker to dodatek do strategii czasu rzeczywistego osadzonej w klimatach fantasy. Każdy, komu spodobała się podstawka, powinien zainteresować się tym rozszerzeniem, ponieważ wnosi ono do gry sporo nowych elementów.

 • Majesty: Sovereign of Ardania

  Majesty: Sovereign of Ardania to nieco starsza gra strategiczna (rts), która mimo upływu lat nic nie straciła na swej grywalności. Wcielasz się tu we władcę fantastycznego królestwa, zaś Twoim celem jest obrona go przed inwazjami wrogów. Chcesz wiedzieć, jak wygląda gameplay Majesty Sovereign of Ardania? To świetnie, ponieważ mamy dla Ciebie demo Majesty Sovereign of Ardania do pobrania.

 • Majesty: The Northern Expansion

  Majesty the Northern Expansion to gra strategiczna będąca rozszerzeniem podstawowej gry. Jak wskazuje tytuł, będziemy mieli tu do czynienia z wydarzeniami, jakie rozgrywają się na północy fantastycznego królestwa. Niestety, nie jest to dodatek stand-alone i dlatego też nie ma wersji demo Majesty the Northern Expansion do pobrania. Dlatego też opiszemy Ci pokrótce ten dodatek, żebyś wiedział, czy warto w niego zainwestować pieniądze. Możesz ewentualnie obejrzeć dostępny w sieci trailer Majesty the Northern Expansion.

majesty 2 kody Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 165 użytkowników pobrało majesty 2 kody z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: majesty 2 kody