Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

majesty 2 kingmaker

Data dodania:
2016-09-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
192
Opis - majesty 2 kingmaker

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-17 już 192 użytkowników pobrało majesty 2 kingmaker z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Majesty 2: Kingmaker

  Majesty 2: Kingmaker to dodatek do strategii czasu rzeczywistego osadzonej w klimatach fantasy. Każdy, komu spodobała się podstawka, powinien zainteresować się tym rozszerzeniem, ponieważ wnosi ono do gry sporo nowych elementów.

 • Majesty 2: Kingmaker trailer

  Trailer Majesty 2: Kingmaker to trwający dwie minuty materiał wideo, który zaprezentuje Ci ten dodatek.

 • Data dodania:
  2016-09-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  192
  Pobierz za darmo majesty 2 kingmaker . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Majesty: Sovereign of Ardania

  Majesty: Sovereign of Ardania to nieco starsza gra strategiczna (rts), która mimo upływu lat nic nie straciła na swej grywalności. Wcielasz się tu we władcę fantastycznego królestwa, zaś Twoim celem jest obrona go przed inwazjami wrogów. Chcesz wiedzieć, jak wygląda gameplay Majesty Sovereign of Ardania? To świetnie, ponieważ mamy dla Ciebie demo Majesty Sovereign of Ardania do pobrania.

 • Majesty: The Northern Expansion

  Majesty the Northern Expansion to gra strategiczna będąca rozszerzeniem podstawowej gry. Jak wskazuje tytuł, będziemy mieli tu do czynienia z wydarzeniami, jakie rozgrywają się na północy fantastycznego królestwa. Niestety, nie jest to dodatek stand-alone i dlatego też nie ma wersji demo Majesty the Northern Expansion do pobrania. Dlatego też opiszemy Ci pokrótce ten dodatek, żebyś wiedział, czy warto w niego zainwestować pieniądze. Możesz ewentualnie obejrzeć dostępny w sieci trailer Majesty the Northern Expansion.

 • Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

  Gra majesty 2 the fantasy kingdom sim to strategia czasu rzeczywistego (RTS) mająca ukazać się już lada dzień. Przewidziana przez firmę Paradox Interactive, wydawcę majesty 2 the fantasy kingdom sim, data premiery to 15.09.2009, zaś 3 dni później ma nastąpić premiera polskiej wersji gry. Majesty 2 to sequel RTSa z 2000 roku. Tym razem produkcją zajęło się rosyjskie studio Ino-Co. Poza wersją majesty 2 the fantasy kingdom sim pc możemy spodziewać się wydań konsolowych – na Nintendo oraz majesty 2 the fantasy kingdom sim xbox 360.

majesty 2 kingmaker Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-17 już 192 użytkowników pobrało majesty 2 kingmaker z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: majesty 2 kingmaker