Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

logika

Data dodania:
2016-07-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
32
Opis - logika

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-20 już 32 użytkowników pobrało logika z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Battle Chess

  Battle Chess to gra w szachy na komputerze.

 • Mahjongg

  Gra polega na odnajdywaniu par klocków z tymi samymi obrazkami. W Mahjongg trzeba pamiętać, że klocki nie mogą przylegać do siebie bokami.

 • Data dodania:
  2016-07-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  32
  Pobierz za darmo logika . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kret

  W grze tej wcielamy się w postać kreta. Naszym zadaniem jest umiejętne układanie klocków. Jeśli nie wykażemy się sprytem, klocki spadną nam na głowę.

 • Brige Builder

  Gracz wciela się w postać budowniczego mostów. Musi zbudować mosty i odpowiednio je wzmocnić. Testem dla mostów w Brige Builder będzie przejazd po nich pociągu. Gra Brige Builder wciąga i zaskakuje.

 • Goblins 3

  w Goblin 3 nasza postać ma znaleźć klucz do wieczności. Ślad po nim przepadł.Goblin 3 cechuje się bardzo ładną grafiką. Fabuła wymaga od nas logicznego myślenia, zaskakuje przygodowymi wątkami. Goblin 3 wymaga cierpliwości, ale tym, którzy dojdą do końca, da dużo satysfakcji

logika Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-20 już 32 użytkowników pobrało logika z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: logika