Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

little fighter 2 turbo

Data dodania:
2016-09-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
117
Opis - little fighter 2 turbo

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-22 już 117 użytkowników pobrało little fighter 2 turbo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Little Fighter 2

  Little Fighter 2 to bardzo popularna bijatyka 2D stworzona przez duet Marti Wong i Starsky Wong w 1999 roku, charakteryzująca się przede wszystkim prostą i pozbawioną bajerów grafiką, oraz niezwykle wciągającym klimatem, który sprawia, że każdy cios wykonany w grze sprawia dużo frajdy.

 • Little Fighter 3

  Little Fighter 3 to nieoficjalna, kolejna część zręcznościowej bijatyki 2D, która swoim wyglądem przypomina klasyczne bijatyki z wczesnych lat dziewięćdziesiątych i odznacza się wysoką grywalnością, dzięki czemu chociaż nie wygląda tak jak Tekken czy Soul Calibur to i tak cieszy się dużym uznaniem wśród graczy.

 • Data dodania:
  2016-09-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  117
  Pobierz za darmo little fighter 2 turbo . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Street Fighter 4

  Walcz i zwyciężaj. Bądź największym wojownikiem na świecie. Ulice są Twoje w Street Fighter 4.

 • Little Fighter 2 gameplay

  Little Fighter 2 to klasyczna dwuwymiarowa bijatyka, przypominająca w pewnym sensie serię Mugen. Najważniejszym jej atutem jest grywalność, która sprawia, że pomimo prostej grafiki i dźwięku tytuł ten zyskał uznanie graczy na całym świecie.

 • Little Fighter 3 gameplay

  Little Fighter 3 to zmodyfikowana wersja sequela popularnej bijatyki zręcznościowej stworzonej przez Marti’ego i Starsky’iego Wongów, w której gracze uzyskują dostęp do nieznacznie poprawionej oprawy graficznej, wbudowanego spolszczenia, oraz nowych postaci w grze, które na pewno zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych fanów serii.

little fighter 2 turbo Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-22 już 117 użytkowników pobrało little fighter 2 turbo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: little fighter 2 turbo

dodał: ~fhg , 12.04.2013

spoko gra