Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

linuks ubuntu

Data dodania:
2016-10-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
142
Opis - linuks ubuntu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 142 użytkowników pobrało linuks ubuntu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Ubuntu 8.10

  Ubuntu 8.10 to najnowsza wersja, najpopularniejszego systemu operacyjnego opartego na GNU/Linuks i przeznaczonego do zastosowań domowych.

 • Ubuntu Tweak 0.3.4

  Ubuntu Tweak to ciekawe i przydatne narzędzie dla użytkowników systemów z rodziny Ubuntu.

 • Data dodania:
  2016-10-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  142
  Pobierz za darmo linuks ubuntu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Co to jest ubuntu?

  Slowo "Ubuntu" najpe...A jednak ma to z nim...

 • Ubuntu 8.04.1.1 LTS

  Ubuntu to kompletny, w pełni spolonizowany i niezwykle przyjazny dla użytkownika system operacyjny oparty na Debianie.

 • Ubuntu 11 04

  System Linux co jakiś czas doczekuje się aktualizacji i nowej odsłony. Po wydaniu Ubuntu 10.10 podano już nazwę jego następcy, dlatego też wiadomo już, że najnowszy Linux będzie się prawdopodobnie zwać Natty Narhwal.

linuks ubuntu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 142 użytkowników pobrało linuks ubuntu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: linuks ubuntu