Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

lingvosoft talking dictionary 2008 german polish pocket pc

Data dodania:
2016-09-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
9
Opis - lingvosoft talking dictionary 2008 german polish pocket pc

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 9 użytkowników pobrało lingvosoft talking dictionary 2008 german polish pocket pc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • LingvoSoft Talking Dictionary 2008 German Polish (Pocket PC)

  LingvoSoft Talking Dictionary 2008 jest typowym słownikiem niemiecko polskim, polsko niemieckim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.

 • LingvoSoft Dictionary 2008 French Polish 4.1.88 (Pocket PC)

  LingvoSoft Dictionary 2008 jest typowym słownikiem francusko polskim, polsko francuskim na telefon. Bardzo prosta w użyciu aplikacja na systemy windows mobile zawiera w sobie ogromną liczbę słów oraz wyrażeń.

 • Data dodania:
  2016-09-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  9
  Pobierz za darmo lingvosoft talking dictionary 2008 german polish pocket pc . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Polish English Dictionary by SVCon

  Doskonały, mobilny słownik polsko - angielski i angielsko - polski, zawierający ponad 10 000 popularnych zwrotów.

 • Collins Polish Dictionary (PocketPC) 7.02

  Collins Polish Dictionary na platformy Windows Mobile to doskonały program wspomagający naukę języka angielskiego. Słownik Collins Polish Dictionary na urządzenia mobilne jest na tyle skuteczny i szybki, że w ciągu ułamku sekundy wyszukuje polskie tłumaczenie wybranego słowa.

 • Cambridge Advanced Learner's Dictionary 5.80 (Pocket PC)

  Cambridge Advanced Learner's Dictionary stanowi bogaty słownik angielsko polski na telefon. Znajdziemy w nim aż około 170 000 słówek oraz zwrotów.

lingvosoft talking dictionary 2008 german polish pocket pc Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-15 już 9 użytkowników pobrało lingvosoft talking dictionary 2008 german polish pocket pc z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: LingvoSoft Talking Dictionary 2008 German - Polish (Pocket PC)