Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

licencje

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
50
Opis - licencje

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 50 użytkowników pobrało licencje z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Free Studio 4.1.1

  Free Studio to pakiet 20 programów przeznaczonych zgrywania i edycji plików audio i video (również formatu DVD). Wsz­ystkie programy wchodzące w skład pakietu posiadają licencję freeware, a ich dostawcą jest firma DVDVideoSoft.

 • HDDlife 3.1.157

  Program HDDlife służy do monitorowania dysków twardych pracujących w danym komputerze, w podstawowej wersji jest całkowicie darmowy - licencja freeware.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  50
  Pobierz za darmo licencje . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • CloneCD 5 3 1 4

  CloneCD jest programem do kopiowania płyt a najlepiej sprawdza się jako narzędzie do tworzenia kopii zapasowych danych. Bardzo prosty interfejs oraz mechanizmy pozwalające obejść zabezpieczenia sprawiają, że CloneCD można użyć do skopiowania niemal każdej płyty w kilka minut.

 • DC++ 0.810

  Bezpłatny program służący do bezpośredniej wymiany plików w oparciu z tzw. huby. DC++ jest alternatywą dla Direct Conecta. Program umożliwia wyszukiwanie ściąganie i udostępniani plików. (np. mp3, filmów, gier, programów)

 • RoadSync 1.0029

  RoadSync jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.

licencje Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 50 użytkowników pobrało licencje z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: licencje