Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

licencja gpl

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
73
Opis - licencja gpl

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 73 użytkowników pobrało licencja gpl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • e Przelewy GPL 1.0.2 pre1

  System e-Przelewy został przygotowany z myślą o tych użytkownikach, którzy chcą korzystać z Linuksa w codziennej pracy zawodowej.

 • QFaktury GPL 0.1a rc1

  QFaktury GPL to całkowicie darmowy i wszechstronny system fakturujący pracujący pod kontrolą systemu Linux.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  73
  Pobierz za darmo licencja gpl . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • K 3D 0.6.7

  K-3D to darmowy (licencja: GNU/GPL) ale w pełni profesjonalny program służący do modelowania 3D.

 • Memtest86 3.4a

  Memtest86 w najnowszej wersji 3.4a to darmowy (GNU GPL) program służący do testowania poprawności pracy pamięci operacyjnej (RAM) twojego komputera.

 • Dia 0.96-1

  Dia 0.96-1 to darmowy (Gnu/Gpl) program to przeznaczony do tworzenia grafiki - w szczególności diagramów i wykresów dla prezentacji multimedialnych.

licencja gpl Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 73 użytkowników pobrało licencja gpl z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: licencja gpl