Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

lets talk english

Data dodania:
2016-06-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
167
Opis - lets talk english

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-18 już 167 użytkowników pobrało lets talk english z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Clock Talk 2 6 1

  Clock Talk to wersja prostego i darmowego zegara na platformy Android. Jego wyjątkowy charakter nadaje mu możliwość dźwiękowego sprawdzenia godziny.

 • Google Talk 1.0.0.105

  Wydany po polsku Google Talk to komunikator internetowy, dzięki któremu możesz być non-stop w kontakcie z przyjaciółmi. Nie potrzeba Ci żadnego pliku instalacyjnego Google Talk do pobrania – wystarczy tylko mieć konto gmail i już możesz się do niego zalogować z dowolnego komputera na świecie.

 • Data dodania:
  2016-06-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  167
  Pobierz za darmo lets talk english . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • English Translator 3.2

  English Translator firmy Techland należy do najlepszych i najbardziej zaawansowanych technicznie translatorów komputerowych tłumaczących tekst z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski.

 • Polish English Dictionary by SVCon

  Doskonały, mobilny słownik polsko - angielski i angielsko - polski, zawierający ponad 10 000 popularnych zwrotów.

 • English Translator 3 0 patch aktualizacyjny do wersji 3.21

  Kompletne uaktualnienie doskonałego programu tłumaczącego English Translator firmy Techland, z wersji 3.0 do najnowszej wersji 3.21, zawierające wszystkie wcześniejsze poprawki

lets talk english Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-18 już 167 użytkowników pobrało lets talk english z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: lets talk english