Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

lemmings

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
254
Opis - lemmings

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 254 użytkowników pobrało lemmings z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Lemmings

  Gra składa się z kilku poziomów. w Lemmings od nas zależy jakie cechy będzie mieć nasza postać. Może specjalizować się np.w chodzeniu po ścianach bądź w kopaniu. w Lemmings im bardziej zaawansowani jesteśmy, tym trudniejsze zadania przed nami.

 • Cavemen 1.0

  Cavemen to remake klasycznej już gry Lemmings.

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  254
  Pobierz za darmo lemmings . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Flock!

  We FLOCK! sterujesz latającym talerzem, emitującym różnego rodzaju promieniowania. Oddziałujesz przez to na inwentarz - krowy, kurczaki, świnie i owce - sterując nim z miejsc początkowych do statku-matki, zwanego Mother Flocker.

 • v1 01

  Poniższy patch naprawia niektóre błędy i bugi występujące w tej świetnej grze logicznej, przez co gameplay jest jeszcze bardziej ciekawszy.

lemmings Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 254 użytkowników pobrało lemmings z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Lemmings