Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

lektor tekstow

Data dodania:
2016-10-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
38
Opis - lektor tekstow

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 38 użytkowników pobrało lektor tekstow z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Polski lektor dla Akademii Marynarki Wojennej

  Plik zawiera kompletne spolszczenie wszystkich jedenastu odcinków Akademii Marynarki Wojennej w grze Battlestations Midway. Po zainstalowaniu zamiast angielskiego lektora pojawia się polski lektor.

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

 • Data dodania:
  2016-10-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  38
  Pobierz za darmo lektor tekstow . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • iOrganize 6.2.4

  iOrganize narzędzie do przechowywania notatek, pomysłów, tekstów, linków ...

 • ALSong 1.53

  ALSong jest odtwarzaczem muzycznym, który poza możliwością słuchania daje możliwość wyświetlania tekstów piosenek.

 • StorYBook 2.1.3

  StorYBook jest narzędziem przydatnym dla pisarzy i każdego kto potrzebuje programu pomocnego w pisaniu obszernych tekstów.

lektor tekstow Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 38 użytkowników pobrało lektor tekstow z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: lektor tekstow