Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

lektor lektur

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
211
Opis - lektor lektur

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 211 użytkowników pobrało lektor lektur z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Polski lektor dla Akademii Marynarki Wojennej

  Plik zawiera kompletne spolszczenie wszystkich jedenastu odcinków Akademii Marynarki Wojennej w grze Battlestations Midway. Po zainstalowaniu zamiast angielskiego lektora pojawia się polski lektor.

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  211
  Pobierz za darmo lektor lektur . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ALLPlayer 3.2

  ALLPlayer to jeden z najlepszych programów do oglądania filmów z napisami we wszelkich formatach multimedialnych (np. DIVX/AVI/MPG/MP3/RMVB...). Oczywiście odtwarza także filmy DVD.

 • ALLPlayer 3.7.6.5

  ALLPlayer to darmowy odtwarzacz multimedialny, który jest jednym z najpopularniejszych tego typu programów w Polsce.

 • Tropico

  Gra tropico pc to strategia ekonomiczna z 2001 roku (tuż po światowej premierze ukazało się też Tropico po polsku), w której .

lektor lektur Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 211 użytkowników pobrało lektor lektur z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: lektor lektur