Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

lektor iwona 2

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
237
Opis - lektor iwona 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 237 użytkowników pobrało lektor iwona 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Polski lektor dla Akademii Marynarki Wojennej

  Plik zawiera kompletne spolszczenie wszystkich jedenastu odcinków Akademii Marynarki Wojennej w grze Battlestations Midway. Po zainstalowaniu zamiast angielskiego lektora pojawia się polski lektor.

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  237
  Pobierz za darmo lektor iwona 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ALLPlayer 3.2

  ALLPlayer to jeden z najlepszych programów do oglądania filmów z napisami we wszelkich formatach multimedialnych (np. DIVX/AVI/MPG/MP3/RMVB...). Oczywiście odtwarza także filmy DVD.

 • ALLPlayer 3.7.6.5

  ALLPlayer to darmowy odtwarzacz multimedialny, który jest jednym z najpopularniejszych tego typu programów w Polsce.

lektor iwona 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 237 użytkowników pobrało lektor iwona 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: lektor iwona 2