Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

lekarze

Data dodania:
2016-10-06
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
115
Opis - lekarze

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 115 użytkowników pobrało lekarze z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • GABeLek 1.0

  Aplikacja GABeLek przeznaczona jest przede wszystkim do obsługi drukowania recept uwzględniając przy tym dane pacjenta oraz przepisane leki.

 • eWUŚ mobile 1.4

  eWUŚ mobile to przydatna aplikacja umożliwiająca dostęp do danych w systemie eWUŚ, który sprawdza stan ubezpieczenia pacjentów zarejestrowanych w NFZ. Teraz także dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

 • Data dodania:
  2016-10-06
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  115
  Pobierz za darmo lekarze . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Zombie Frontier 2: Survive 1.3

  Zombie Frontier 2: Survive to świetna gra akcji na smartfony z systemem Android. Uwaga - wciąga!

lekarze Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 115 użytkowników pobrało lekarze z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: lekarżę