Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

left 4 ded 2 pobrania

Data dodania:
2016-10-19
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
188
Opis - left 4 ded 2 pobrania

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 188 użytkowników pobrało left 4 ded 2 pobrania z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Left 4 Dead 2

  Walka z hordami żywych trupów w Left 4 Dead 2 zapewnia wiele emocji. Dzięki zastosowaniu ulepszonego mechanizmu AI Director, rozgrywka stała się jeszcze bardziej nieprzewidywalna i emocjonująca.

 • Left 4 Dead

  W Left 4 Dead możemy się wcielić w ludzi, których nie zainfekował tajemniczy wirus, jak również mutantów, którzy na nich polują. Zależnie od dokonanego wyboru, rozgrywka ma diametralnie inny przebieg.

 • Data dodania:
  2016-10-19
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  188
  Pobierz za darmo left 4 ded 2 pobrania . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Left 4 Dead 2: The Passing

  Za sprawą Left 4 Dead 2: The Passing, możemy ponownie spotkać bohaterów takich jak Bill czy Zoey. Walka z epidemią, zamieniającą ludzi w krwiożercze bestie trwa. Czy przeżyjemy, zależy tylko od naszych umiejętności i towarzyszy. Bez nich przetrwanie w tym niebezpiecznym świecie, byłoby niemożliwe.

 • GAMEPLAY do Left 4 Dead 2

  Left 4 Deead 2 to strzelanka, w której nie ma przebacz. Mordujemy na ogromną skalę, właściwie wszystkim co nam wpadnie w ręce. Obejrzyjcie gameplay Left 4 Dead 2 a przekonacie się co znaczy eksterminacja z uśmiechem na ustach.

left 4 ded 2 pobrania Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-19 już 188 użytkowników pobrało left 4 ded 2 pobrania z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: left 4 ded 2 pobrania