Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

left 4 dead 2 videorecenzja

Data dodania:
2016-09-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
47
Opis - left 4 dead 2 videorecenzja

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-05 już 47 użytkowników pobrało left 4 dead 2 videorecenzja z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • Left 4 Dead 2 VIDEORECENZJA

    Left 4 Dead to jedna z najbardziej brutalnych gier ostatnich lat. Zniszcz tysiące zombie za pomocą wielu rodzajów broni, w tym m. in. rondla. Obejrzyj videorecenzję Left 4 Dead 2.

  • Left 4 Dead 2

    Walka z hordami żywych trupów w Left 4 Dead 2 zapewnia wiele emocji. Dzięki zastosowaniu ulepszonego mechanizmu AI Director, rozgrywka stała się jeszcze bardziej nieprzewidywalna i emocjonująca.

  • Data dodania:
    2016-09-05
    System operacyjny:
    Windows XP, Vista, 7
    Liczba pobrań:
    47
    Pobierz za darmo left 4 dead 2 videorecenzja . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
  • Left 4 Dead

    W Left 4 Dead możemy się wcielić w ludzi, których nie zainfekował tajemniczy wirus, jak również mutantów, którzy na nich polują. Zależnie od dokonanego wyboru, rozgrywka ma diametralnie inny przebieg.

  • Left 4 Dead 2: The Passing

    Za sprawą Left 4 Dead 2: The Passing, możemy ponownie spotkać bohaterów takich jak Bill czy Zoey. Walka z epidemią, zamieniającą ludzi w krwiożercze bestie trwa. Czy przeżyjemy, zależy tylko od naszych umiejętności i towarzyszy. Bez nich przetrwanie w tym niebezpiecznym świecie, byłoby niemożliwe.

left 4 dead 2 videorecenzja Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-05 już 47 użytkowników pobrało left 4 dead 2 videorecenzja z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: left 4 dead 2 videorecenzja