Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

left 4 dead 2 demo

Data dodania:
2016-10-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
3289
Opis - left 4 dead 2 demo

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 3289 użytkowników pobrało left 4 dead 2 demo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Left 4 Dead 2

  Walka z hordami żywych trupów w Left 4 Dead 2 zapewnia wiele emocji. Dzięki zastosowaniu ulepszonego mechanizmu AI Director, rozgrywka stała się jeszcze bardziej nieprzewidywalna i emocjonująca.

 • Left 4 Dead

  W Left 4 Dead możemy się wcielić w ludzi, których nie zainfekował tajemniczy wirus, jak również mutantów, którzy na nich polują. Zależnie od dokonanego wyboru, rozgrywka ma diametralnie inny przebieg.

 • Data dodania:
  2016-10-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  3289
  Pobierz za darmo left 4 dead 2 demo . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Left 4 Dead 2: The Passing

  Za sprawą Left 4 Dead 2: The Passing, możemy ponownie spotkać bohaterów takich jak Bill czy Zoey. Walka z epidemią, zamieniającą ludzi w krwiożercze bestie trwa. Czy przeżyjemy, zależy tylko od naszych umiejętności i towarzyszy. Bez nich przetrwanie w tym niebezpiecznym świecie, byłoby niemożliwe.

 • Left 4 Dead 2 VIDEORECENZJA

  Left 4 Dead to jedna z najbardziej brutalnych gier ostatnich lat. Zniszcz tysiące zombie za pomocą wielu rodzajów broni, w tym m. in. rondla. Obejrzyj videorecenzję Left 4 Dead 2.

left 4 dead 2 demo Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-22 już 3289 użytkowników pobrało left 4 dead 2 demo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Left 4 Dead 2 demo