Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

latki

Data dodania:
2016-09-10
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
106
Opis - latki

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-10 już 106 użytkowników pobrało latki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • FixWin 1 2

  Nie da się ukryć, że systemy operacyjne z rodziny Windows nie są nigdy wydawane perfekcyjnie. Świadczą o tym liczne poprawki i łatki, które co jakiś czas wydaje Microsoft. Niektórzy użytkownicy pomagają w łataniu dziur i to z ich inicjatywy powstał FixWin 1.2.

 • Belarc Advisor 8

  Belarc Advisor 8 to aplikacja przeznaczona głównie dla administratorów komputerów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać jej efektywnie w domu. Zadaniem programu jest identyfikacja sprzętu oraz zainstalowanych w systemie programów – wraz z informacjami o licencjach.

 • Data dodania:
  2016-09-10
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  106
  Pobierz za darmo latki . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Windows XP Service Pack 3

  Najnowsza - trzecia - wersja dodatku Service Pack dla systemu Microsoft Windows XP.

 • Joomla! 1 5 15

  Joomla! (wymawiaj [dżumla], w języku swahili 'joomla' znaczy 'razem') jest systemem zarządzania treścią (CMS) napisanym w języku PHP, wykorzystującym bazę danych MySQL.

 • Alone in the Dark 2

  Kontynuacja pierwszej części gry przygodowej czyli Alone in the Dark 2. Ponownie wciel się w Edwarda Carnby’ego i przeżyj razem z nim mroczne przygody.

latki Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-10 już 106 użytkowników pobrało latki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: latki