Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kurs jezyka angielskiego

Data dodania:
2016-09-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
118
Opis - kurs jezyka angielskiego

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-25 już 118 użytkowników pobrało kurs jezyka angielskiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • HTML Doctype deklaracje standardu języka

  Deklaracja standardu jez...Prosciej, za jej pomoca ...

 • Kurs Jquery

  Nie sposob zostac tworca...Slowo wstepu o Jquery: J...

 • Data dodania:
  2016-09-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  118
  Pobierz za darmo kurs jezyka angielskiego . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kurs HTML5 najnowszej wersji HTMLa

  HTML 5 to najnowsza wers...Wymaga ona troszke innej...

 • Angielski Mówisz i rozumiesz

  Angielski - Mówisz i rozumiesz to multimedialny kurs dla początkujących i zaczynających naukę - przystępne objaśnienie podstaw, nauka słów i zwrotów, wymowa i rozumienie ze słuchu, słownik, dialogi, gramatyka.

 • DailySpanish

  DailySpanish stanowi narzędzie, które możemy traktować jako podręczny słownik języka Angielskiego z Hiszpańskimi tłumaczeniami, z wbudowanym kalendarzem pozwalającym na usystematyzowanie nauki języka.

kurs jezyka angielskiego Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-25 już 118 użytkowników pobrało kurs jezyka angielskiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kurs jezyka angielskiego