Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kurs angielskiego

Data dodania:
2016-10-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
954
Opis - kurs angielskiego

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 954 użytkowników pobrało kurs angielskiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Kurs Jquery

  Nie sposob zostac tw...Slowo wstepu o Jquer...

 • Kurs HTML5 najnowszej wersji HTMLa

  HTML 5 to najnowsza ...Wymaga ona troszke i...

 • Data dodania:
  2016-10-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  954
  Pobierz za darmo kurs angielskiego . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Angielski Mówisz i rozumiesz

  Angielski - Mówisz i rozumiesz to multimedialny kurs dla początkujących i zaczynających naukę - przystępne objaśnienie podstaw, nauka słów i zwrotów, wymowa i rozumienie ze słuchu, słownik, dialogi, gramatyka.

 • Tabele Kursów Walut 1.402r

  Program obsługuje tabele kursów walut i ma charakter bazy uzupełnianej automatycznie lub ręcznie. Od 1-go czerwca 2001 program całkowicie automatycznie pobiera dane z internetu i uzupełnia nimi bazę.

 • MDict 1.2

  MDict to darmowy słownik.

kurs angielskiego Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 954 użytkowników pobrało kurs angielskiego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kurs angielskiego