Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kpir

Data dodania:
2016-10-01
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1548
Opis - kpir

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-01 już 1548 użytkowników pobrało kpir z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Infor System Kpir

  Infor System KPiR to aplikacja biurowa, stworzona przez firmę wyspecjalizowaną w tego typu oprogramowaniu. Została ona stworzona z myślą o firmach działających w ramach uproszczonej księgowości.

 • KPiR Księga Przychodów i Rozchodów dla Windows 1.21

  Program KPiR® umożliwia prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtowej.

 • Data dodania:
  2016-10-01
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1548
  Pobierz za darmo kpir . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Samozatrudnienie 29.02.2008

  Samozatrudnienie to doskonały program dla jednoosobowej firmy. Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (kpir) lub Ryczałt. Dla płatników VAT i dla nie-vatowców.

 • Infor System Księga Handlowa

  Infor System Księga Handlowa to aplikacja przeznaczona dla firm oraz biur prowadzących działalność handlową

 • Infor System

  Infor System to aplikacja przeznaczona do zarządzania firmą, która powstała na potrzeby polskich przedsiębiorstw. Składa się ona z licznych modułów, jak na przykład Księga Przychodów, Magazyn, Płace czy Biznes.

kpir Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-01 już 1548 użytkowników pobrało kpir z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kpir