Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kosztorysowania

Data dodania:
2016-08-29
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
66
Opis - kosztorysowania

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-29 już 66 użytkowników pobrało kosztorysowania z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Planista 6.5

  Program PLANISTA jest przeznaczony do sporządzania harmonogramów robót dla różnych branż: budowlanych, montażowych, instalacyjnych i innych.

 • NORMA PRO 4

  Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych i porównawczych, oraz tworzenie pozycji scalonych.

 • Data dodania:
  2016-08-29
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  66
  Pobierz za darmo kosztorysowania . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • ATHProject 1.1.0.32

  ATHPROJECT to moduł rozszerzający funkcjonalność MS Project o możliwość wczytywania kosztorysów stworzonych w programie Norma.

kosztorysowania Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-29 już 66 użytkowników pobrało kosztorysowania z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kosztorysowania