Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

komunikatory dla androida

Data dodania:
2013-02-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
151
Opis - komunikatory dla androida

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-02-26 już 151 użytkowników pobrało komunikatory dla androida z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Programowanie na Androida – praktyczne porady

  Android to uznana na caly...Mamy tu system operacyjny...

 • nowplaying 0.1.4.6

  Wtyczka do tlena, która automatycznie pobiera nazwę aktualnie odtwarzanej piosenki z dowolnego playera muzycznego, a następnie wyświetla ją w statusie opisowym.

 • Data dodania:
  2013-02-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  151
  Pobierz za darmo komunikatory dla androida . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Myself 0.1.3.0

  Wtyczka do tlena, która dodaje do listy kontaktów grupę 'myself' w której można zobaczyć swój aktualny stan (razem z opisem).

 • Xfire 2.20

  Jest to komunikator internetowy, którzy przede wszystkim pozwala przeprowadzać rozgrywki wieloosobowe. Za pośrednictwem Xfire grający dostają na bieżąco informacje w jaką grę, gdzie grają aktualnie ich znajomi.

 • Nimbuzz 1.0.1

  Nimbuzz to komunikator internetowy przeznaczony na telefony komórkowe i urządzenia przenośne.

komunikatory dla androida Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-02-26 już 151 użytkowników pobrało komunikatory dla androida z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: komunikatory dla androida