Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

komunikator skype

Data dodania:
2016-09-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
133
Opis - komunikator skype

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-24 już 133 użytkowników pobrało komunikator skype z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • NAJLEPSZY KOMUNIKATOR

  Komunikatory interne...Komunikatory interne...

 • Co to jest komunikator?

  Pojecie komunikatora...Oznacza to, ze rozmo...

 • Data dodania:
  2016-09-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  133
  Pobierz za darmo komunikator skype . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Skype 2.8

  Skype 2.8 to najbardziej znany i cenionym program służący do prowadzenia komunikacji w sieci.

 • Skype 3.8

  Popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA. Skype umożliwia prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych oraz video między użytkownikami programu.

 • Skype 6.5

  Skype - chyba najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Już teraz na Pobierz.pl możecie dostać jego najnowszą wersję, która oferuje jeszcze więcej funkcji oraz lepszą jakość rozmów!

komunikator skype Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-24 już 133 użytkowników pobrało komunikator skype z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: komunikator skype