Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kompresja zip

Data dodania:
2016-08-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
99
Opis - kompresja zip

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-23 już 99 użytkowników pobrało kompresja zip z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Co to jest kompresja?

  Termin kompresja dot...Bity maja przekazac ...

 • Kompresja JPG

  Pliki .jpg sa powsze...Jak wielkim – to z...

 • Data dodania:
  2016-08-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  99
  Pobierz za darmo kompresja zip . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • 7 Zip 9 2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • 7 Zip 4.57

  Program 7-zip za darmo to jeden z tych programów, które w internecie widnieją pod kategorią zarządzanie oraz kompresja plików. Program 7zip posiada licencję GPL, a producentem jego jest Igor Pavlov.

 • 7 Zip 4.65

  7-Zip to darmowy program do kompresji plików. 7-Zip jest programem stworzonym na otwartej licencji GNU LGPL. Autorzy 7-Zip główny nacisk nałożyli na precyzję oraz szybkość aplikacji.

kompresja zip Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-23 już 99 użytkowników pobrało kompresja zip z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kompresja zip