Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

komandor

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
208
Opis - komandor

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 208 użytkowników pobrało komandor z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Mass Effect

  Mass Effect to niezwykle rozbudowana gra cRPG, z elementami taktycznej gry akcji w trybie walki, osadzona w konwencji science-fiction.

 • Mass Effect 2: The Arrival

  Komandor Shepard uczestniczył w wielu niebezpiecznych misjach. Jednak zadanie uratowania Dr. Kenson, to jedno z najbardziej wymagających wyzwań, przed jakimi staje. Przekonamy się o tym w Mass Effect 2: The Arrival.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  208
  Pobierz za darmo komandor . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Mass Effect 2

  Mass Effect 2 to tytuł, na jaki gracze czekali wiele miesięcy, jed-nak jak się okazało – warto było dać producentowi czas na przy-gotowanie tego tytułu, który w recenzjach rzadko kiedy dostawał poniżej 9 na 10 możliwych punktów.

 • Trailer do Mass Effect

  Mass Effect to gra, której nikomu zbytnio przedstawiać nie trzeba. Komandor Sheppard, odkrywanie tajemnic kosmosu, wspaniała fabuła – to trzy najbardziej kojarzące się z tym tytułem frazy.

komandor Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 208 użytkowników pobrało komandor z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: komandor