Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kolaze

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
283
Opis - kolaze

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 283 użytkowników pobrało kolaze z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Photo Collage Max 2.1

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Imikimi Plugin 0 5 1

  Imikimi to program dobrze znany osobom lubiącym kreatywnie spędzać czas w internecie. Jest to wtyczka do popularnych przeglądarek, która pozwala tworzyć efektowne kolaże przy pomocy efektów graficznych, szablonów czy tekstu.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  283
  Pobierz za darmo kolaze . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Picasa 3.5

  Picasa to program do obsługi plików graficznych autorstwa firmy Google. Program pozwala w prosty sposób organizować zbiory zdjęć oraz przeprowadzać podstawowe czynności związane z edycją plików.

kolaze Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 283 użytkowników pobrało kolaze z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kolaże