Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kolaz

Data dodania:
2016-10-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
82
Opis - kolaz

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 82 użytkowników pobrało kolaz z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • FotoMix 8.9

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • FotoMix 7 1

  FotoMix 7.1 to ciekawe i bardzo przydatne narzędzie do obróbki fotografii, ukierunkowane przede wszystkim na ich scalanie. Program umożliwia usuwanie tła ze zdjęć oraz ich łączenie w jedno, tak że ciężko się domyślić, patrząc na finalne dzieło, że tak naprawdę powstało ono z połączenia kilku fotek.

 • Data dodania:
  2016-10-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  82
  Pobierz za darmo kolaz . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Final Fantasy XI: 2008 Edition

  Final Fantasy XI: 2008 Edition to kompilacja zawierająca w sobie podstawową wersję gry oraz następujące dodatki: Rise of the Zilart, Chains of Promathia, Treasures of Aht Urhgan i Wings of the Goddess.

kolaz Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 82 użytkowników pobrało kolaz z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kolaz