Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kody doom 3

Data dodania:
2016-10-06
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
160
Opis - kody doom 3

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 160 użytkowników pobrało kody doom 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Kody do Doom

  Przekonaj się co uzyskasz w grze Doom stosując kody.

 • Kody do gry Doom 3

  Podczas gry naciśnij klawisze [CTRL] + [ALT] + tylda [~], aby wywołać konsolę. Teraz wpisz jeden z poniższych kodów:

 • Data dodania:
  2016-10-06
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  160
  Pobierz za darmo kody doom 3 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kody do gry Doom 3: Resurrection of Evil

  Uruchom grę z parametrem +set com_allowConsole 1. Następnie, podczas rozgrywki naciśnij [CTRL] + [ALT] + [~], aby wywołać konsolę. W niej możesz wpisywać poniższe kody:

 • Doom

  Doom to obok gry Wolfenstein 3D najbardziej zasłużona gra FPS w historii, która zrewolucjonizowała świat gier pozostając przez wiele lat niedoścignionym wzorem do naśladowania. Pierwszy Doom ukazał się w 1993 roku i został stworzony przez id Software, zapewniając ogromny sukces tej firmie.

 • Doom 3

  Doom III to trzecia część kultowej i rewolucyjnej serii gier FPP, która de facto stworzyła nowoczesne oblicze tego gatunku.

kody doom 3 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 160 użytkowników pobrało kody doom 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kody doom 3