Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kodeks ruchu drogowego

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
198
Opis - kodeks ruchu drogowego

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 198 użytkowników pobrało kodeks ruchu drogowego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Testy ABCD 2011

  Testy ABCD – 2011 jest to przyjazny program służący do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Udostępnione materiały są oparte o najnowsze przepisy dotyczące ruchu drogowego.

 • Testy AB 2011

  Testy AB – 2011 jest to przyjazna aplikacja służąca do przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy. Dostępne materiały oparte są o najnowsze przepisy ruchu drogowego.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  198
  Pobierz za darmo kodeks ruchu drogowego . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Przepisy Drogowe 1.2

  Przepisy Drogowe to prosta w obsłudze aplikacja dla urządzeń z systemem Android, w której znajdziemy wszystkie aktualne przepisy związane z kodeksem drogowym. Proste w obsłudze menu oraz intuicyjne sterowanie ułatwią obsługę nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.

 • Karta Moto rowerowa

  Aplikacja Karta Moto-rowerowa jest przeznaczona dla nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy chcą uczyć się oraz weryfikować swoją wiedzę odnośnie przepisów ruchu drogowego.

 • freeCAD 9.0

  freeCAD jest bezpłatnym programem służącym do projektowania z wbudowanym modułem symulowania ruchu.

kodeks ruchu drogowego Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 198 użytkowników pobrało kodeks ruchu drogowego z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kodeks ruchu drogowego