Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kodeks drogowy

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
4185
Opis - kodeks drogowy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 4185 użytkowników pobrało kodeks drogowy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Przepisy Drogowe 1.2

  Przepisy Drogowe to prosta w obsłudze aplikacja dla urządzeń z systemem Android, w której znajdziemy wszystkie aktualne przepisy związane z kodeksem drogowym. Proste w obsłudze menu oraz intuicyjne sterowanie ułatwią obsługę nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.

 • Skrzyżowania 1.01

  Skrzyżowania to niewielki program, dzięki któremu mamy szansę poznać prawa rządzące polskim ruchem drogowym (ze szczególnym naciskiem na skrzyżowania) oraz testować swoją wiedzę w tej dziedzinie.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  4185
  Pobierz za darmo kodeks drogowy . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • 3D Driving School 5.1

  3D Driving-School 5.1 to zaawansowany symulator jazdy samochodem i motocyklem, mający za celu pomoc młodym adeptom w zdaniu prawa jazdy. Stworzyli go eksperci w tej dziedzinie, mamy wiec realistyczne oddanie warunków jazdy – począwszy od reakcji prowadzonego pojazdu, skończywszy na zmiennych warunkach pogodowych.

 • Transformers: Wojna o Cybertron

  Gry z serii Transformers coraz częściej wdzierają się w świat gier komputerowych, a wszystko to za sprawą ogromnej popularności, jaką futurystyczne mechy zyskały po premierze filmów.

 • Burnout Dominator

  download free Burnout Dominator po polsku za darmo pobierz

kodeks drogowy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 4185 użytkowników pobrało kodeks drogowy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kodeks drogowy