Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kod qr

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
80
Opis - kod qr

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 80 użytkowników pobrało kod qr z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Scanner 1.2

  Scanner to prosta w użyciu aplikacja, dzięki której odczytasz zakodowane informacje zawarte w kodach QR oraz kreskowych.

 • QRCode Reader

  QRCode Reader to darmowe narzędzie umożliwiające odczytywanie kodów QR.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  80
  Pobierz za darmo kod qr . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Barcode Scanner

  Skanuj kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. Dzięki aplikacji Barcode Scanner na platformę Android możesz także skanować kody DATA Matrix oraz QR zawierające wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.

 • ScanLife Barcode Reader 3 1 14

  Dzięki aplikacji ScanLife Barcode Reader możesz skanować kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. ScanLife Barcode Reader na platformę Android zapewnia także skanowanie kodów QR zawierających wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.

 • Kaywa Reader 1.35 (Java)

  Kaywa Reader jest nietypowym programem pozwalającym na odszyfrowywanie informacji zawartych pod postacią kodów składających się z czarnych kwadracików.

kod qr Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 80 użytkowników pobrało kod qr z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kod qr