Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

koala antydialer

Data dodania:
2016-08-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
56
Opis - koala antydialer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-13 już 56 użytkowników pobrało koala antydialer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Koala AntyDialer 1.0

  Program Koala AntyDialer to chroniący osoby korzystające z modemów w celu łączenia się z internetem. Program zabezpiecza przed nieświadomym łączeniem się przez numery dostępowe o podwyższonej opłacie(np.: 0700...). Program powstał w ramach konkursu "Bezpieczni w sieci".

 • Anti Dialer Toolkit 2.1

  Anty-Dialer Toolkit to program chroniący nas przed dialerami internetowymi.

 • Data dodania:
  2016-08-13
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  56
  Pobierz za darmo koala antydialer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Konektor TP 2.0.1.199

  Konektor tp - to program komputerowy chroniący komputer przed niechcianymi dialerami. Jest on nowszą wersją oprogramowania Antydialer tp, który uzyskał najwyższą ocenę ekspertów oraz zdobył podpis Centrum Certyfikacji Signet, który gwarantuje niezmienność kodu od momentu jego podpisania.

 • KoalaCalc 4.3.1

  KoalaCalc to specjalistyczny kalkulator.

 • Anti Dialer Toolkit Pro

  Anti-Dialer Toolkit Pro 2.1 to najnowsza wersja najpopularniejszego polskiego programu do walki z dialerami, a czym one właściwie są?

koala antydialer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-13 już 56 użytkowników pobrało koala antydialer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: koala antydialer