Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

km wakeup

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
87
Opis - km wakeup

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 87 użytkowników pobrało km wakeup z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • KM Wakeup 1.6

  KM Wakeup 1.6 to bardzo użyteczna aplikacja dla posiadaczy systemów Windows, którzy pracują na komputerze. Ten niewielki, ważący zaledwie 2,75 MB programik pozwoli na automatyczne wyłączenie komputera.

 • KM Wakeup 1.5 MUI

  KM Wakeup to bardzo proste i przydatne narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się automatyczne wyłączenie komputera o konkretnej porze, wstrzymanie jego pracy i także zamienienie PCta w klasyczny alarm.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  87
  Pobierz za darmo km wakeup . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • KM Remote 2.6

  KM Remote to program umożliwiający sterowanie komputerem za pomocą bezprzewodowej klawiatury lub myszy, a także głosu, dzięki czemu można w znaczny sposób przyspieszyć pracę z systemem Windows.

 • KM Remote 2.9

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.

km wakeup Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 87 użytkowników pobrało km wakeup z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: km wakeup