Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

klocki

Data dodania:
2016-10-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
2752
Opis - klocki

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-12 już 2752 użytkowników pobrało klocki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Lasermania

  Gracz musi układać klocki w taki sposób, by przy okazji zabić kaski. W grze Lasermania musimy także zbierać beczki.

 • Mahjongg

  Gra polega na odnajdywaniu par klocków z tymi samymi obrazkami. W Mahjongg trzeba pamiętać, że klocki nie mogą przylegać do siebie bokami.

 • Data dodania:
  2016-10-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  2752
  Pobierz za darmo klocki . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kret

  W grze tej wcielamy się w postać kreta. Naszym zadaniem jest umiejętne układanie klocków. Jeśli nie wykażemy się sprytem, klocki spadną nam na głowę.

 • Turbogems

  Gra logiczna Turbogems to kosmiczna wariacja popularnej gry Tetris. ukUkłądasz tu spadające, kolorowe klocki, zaś celem jest zabranie tych samych kolorów wrzędzie poziomym, pionowym lub ukośnie.

 • IgoLego

  IgoLego to prosta gra-aplikacja, która pozwala użytkownikowi na zabawę koparką zbudowaną z klocków LEGO. Celem gracza jest przeniesienie jak najwiekszej ilości klocków do wyznaczonego miejsca.

klocki Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-12 już 2752 użytkowników pobrało klocki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: klocki