Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

klocki tetris

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
85
Opis - klocki tetris

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 85 użytkowników pobrało klocki tetris z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Tetris 1.6

  Tetris to jedna z najbardziej popularnych gier logicznych na świecie w której gracz musi zmierzyć się z pojawiającymi się klockami.

 • Tetris 2.5

  Wciągająca i dobrze znana gierka w wersji na iPhona.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  85
  Pobierz za darmo klocki tetris . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Tetris Blitz 1.0

  Tetris Blitz to połączenie klasycznego Tetrisa z kilkoma współczesnymi pomysłami. Całość dodatkowo okraszona została świetnymi efektami audiowizualnymi. Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android.

 • Turbogems

  Gra logiczna Turbogems to kosmiczna wariacja popularnej gry Tetris. ukUkłądasz tu spadające, kolorowe klocki, zaś celem jest zabranie tych samych kolorów wrzędzie poziomym, pionowym lub ukośnie.

 • Lasermania

  Gracz musi układać klocki w taki sposób, by przy okazji zabić kaski. W grze Lasermania musimy także zbierać beczki.

klocki tetris Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 85 użytkowników pobrało klocki tetris z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: klocki tetris