Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

klawisz fn

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
50
Opis - klawisz fn

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 50 użytkowników pobrało klawisz fn z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • KeyFrog 0.8

  KeyFrog jest narzędzie do rejestrowania pracy klawiatury.

 • HourPower 1.5 (Symbian S60 3rd edition)

  Prosta aplikacja, która odczytuje aktualną godzinę korzystając z syntezatora mowy.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  50
  Pobierz za darmo klawisz fn . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • KeySwop 0.3

  Kolejna aplikacja z serii dodawania skrótów klawiaturowych pod nazwą KeySwop napisana przez Vicott Wong pod systemy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób, które lubią szybko poruszać się po funkcjach swojego Pocket PC.

 • Resco Keyboard Pro 5.23 (WM)

  Resco Keyboard Pro to kolejna aplikacja z serii wspomagaczy wprowadzania danych do naszych Pocket PC. Program działa tylko na Windows Mobile wyświetlając wygodną, ekranową klawiaturę.

 • PlayClaw 2.1

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

klawisz fn Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 50 użytkowników pobrało klawisz fn z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: klawisz fn