Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

klawiature ekranowa

Data dodania:
2016-09-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
38
Opis - klawiature ekranowa

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-17 już 38 użytkowników pobrało klawiature ekranowa z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Klawiatura ekranowa

  Klawiatura ekranowaKlawiatura ekranowaJezeli z jakis przyc...

 • Resco Keyboard Pro 5.23 (WM)

  Resco Keyboard Pro to kolejna aplikacja z serii wspomagaczy wprowadzania danych do naszych Pocket PC. Program działa tylko na Windows Mobile wyświetlając wygodną, ekranową klawiaturę.

 • Data dodania:
  2016-09-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  38
  Pobierz za darmo klawiature ekranowa . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • chompSMS 5 15

  Czy dużo smsujesz? Czy chciałbyś aby wysyłanie smsów stało się bardziej urozmaicone? chompSMS to stosunkowo nowa aplikacja, która wzbogaci sposób w jaki podchodzimy do tworzenia wiadomości sms na naszym telefonie wyposażonym w platformę Android.

 • S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.04 (WM; VGA/QVGA)

  S2U2 to kolejny program producenta A_C S2 Applications stworzony z myślą o Użytkownikach potrzebujących szybko i wygodnie blokować i odblokowywać klawiaturę w swoich Smartfonach.

 • Firemail 1.1 (iPhone)

  Firemail ułatwia pisanie maili na iPhonie.

klawiature ekranowa Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-17 już 38 użytkowników pobrało klawiature ekranowa z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: klawiature ekranowa